Wpusty podłogowe łazienkowe

Jednym z powodów dla których odchodzi się coraz częściej od kabin prysznicowych jest estetyka i nowoczesność wpustów łazienkowych. Wpusty wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości oraz dobrze się prezentują w każdej łazience.

Wpusty łazienkowe ze stali nierdzewnej nie tylko wypierają coraz częściej kabiny prysznicowe ze względu na ich nowoczesność ale także z powodu funkcjonalności. Nie posiadają one progów jak w przypadku kabin prysznicowych które mogą stanowić utrudnienie, szczególnie dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Wpusty łazienkowe stanowią więc bezstopniowe przejście pomiędzy częścią suchą łazienki a jej częścią mokrą.

Na polskim rynku pojawiły się odwodnienia prysznicowe typu EXCLUSIVE oraz EXCLUSIVE PLUS.  Przeznaczone są one tam gdzie należy zapewnić bezpieczny odpływ poprzez odwodnienie z gładką – najczęściej polerowaną lub szlifowaną powierzchnią i wręcz doskonałymi właściwościami materiału jakim jest stal nierdzewna nazywana przez niektórych stalą szlachetną. Linia EXCLUSIVE PLUS dodatkowo posiada różne przykrycia do wyboru – różne wzory rusztów blaszanych – co pozwala zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta Klientów.

Wpusty łazienkowe EXCLUSIVE

 

WPUSTY ŁAZIENKOWE EXCLUSIVE

– Idealne rozwiązanie do małych łazienek
– Mały wybór rusztów przykrywających
– Dostępne w jednym wariancie wielkości
– Łatwy montaż
– Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej

 

 

Wpusty łazienkowe EXCLUSIVE PLUS

 

 

WPUSTY ŁAZIENKOWE EXCLUSIVE PLUS

– Idealne rozwiązanie do małych i dużych łazienek
– Duży wybór rusztów przykrywających
– Dostępne w trzech wariantach wielkośći
– Łatwy montaż
– Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej

 

 

PRZYKRYCIAWPUSTY ŁAZIENKOWE EXCLUSIVE PLUS

Przykrycia wpustów łazienkowych