Kanały rynnowe nierdzewne
KANAŁY RYNNOWE NIERDZEWNE

służą one do odprowadzania wody lub ścieków z powierzchni posadzek do systemu kanalizacji. Kanały rynnowe ze względu na stosunkowo dużą szerokość hydrauliczną stosowane są w zakładach w których występują duże „zrzuty” wody lub substancji technologicznych. Mogą również stanowić odpływ na halach magazynowych czy tarasach budynków – wszystko bowiem zależy od szerokości oraz głębokości Naszego kanału rynnowego.

Więcej…


Kanał szczelinowy
KANAŁY SZCZELINOWE NIERDZEWNE

w stosunku do kanałów rynnowych posiadają niewielką szerokość hydrauliczną dlatego też stosowane są najczęściej w pomieszczeniach gdzie spadają skropliny z maszyn i urządzeń jako oddzielenie powierzchni suchych i mokrych. Mogą również stanowić odpływ na halach magazynowych czy tarasach budynków w których nie występują duże „zrzuty” wody.

Więcej…


Kanały łazienkowe
KANAŁY ŁAZIENKOWE NIERDZEWNE

łączą w sobie nowoczesną technologię z prostotą użycia. Systemy te nie zabierają miejsca w przestrzeni podłogowej i co najważniejsze nie wymagają stosowania brodzika. Można je bezpośrednio instalować w kabinie prysznicowej lub na środku łazienki w zależności od projektu domu lub jego możliwości.

Więcej…

Dodaj komentarz